spacer

Podręcznik instalacji strona 1 z 10

Error #905 - wyjaśnił spacer Error #906 - wyjaśnił spacer Error #914 - wyjaśnił spacer Error #919 - wyjaśnił

Upewnij się, że instalujesz z dzisiejszego pobrania.

Aby zainstalować programy i bazy danych, konieczne jest uruchomienie procedury instalacyjnej, która zawsze instaluje kopie oprogramowania w dobrej wierze pobrane przez Internet. Niemożliwe jest pomyślne zainstalowanie programów w jakikolwiek inny sposób. Próba takiego obejścia byłaby próbą ominięcia krytycznych procedur bezpieczeństwa i rejestracji, skutkujących jedynie uszkodzonymi lub niekompletnymi instalacjami i które w celu ochrony twojego bezpieczeństwa celowo stają się niemożliwe do działania.

W zależności od tego, która wersja systemu operacyjnego Windows jest zainstalowana na twoim komputerze, na ekranie może pojawić się jeden z 5 lub 6 różnych formularzy z informacją o postępach pobierania.

Twórcy programu nie mają kontroli nad projektowaniem tych formularzy, ponieważ są one funkcją systemu operacyjnego..

Niektóre formularze wymagają dokładnej kontroli, aby zrozumieć, jak postępować. W szczególności w najnowszej wersji systemu Windows 10 i gdzie Microsoft zdecydował się umieścić pasek postępu w formie minut i tekstu w lewym dolnym rogu monitora. Folder „domyślny” dla plików pobranych z Internetu znajduje się w folderze Pobrane, który zwykle znajduje się w lewym górnym rogu Eksploratora Windows.

Kliknij, aby przejść do następnej stronyaby przejść do następnej strony instrukcji instalacji.

Obrazy pokazane poniżej są przykładami formularzy, które zobaczysz podczas instalacji za pomocą programu instalacyjnego. W związku z tym przyciski wyświetlane na poniższych zdjęciach NIE są aktywne. Daty i kody emisji pokazane na tych obrazach nie dotyczą bieżącego pobierania programów i gdzie sama nazwa pliku do pobrania jest ostateczną identyfikacją.

Po zakończeniu pobierania pliku kliknij nazwę pobranego pliku embraco_setup.exe , aby otworzyć poniższy formularz. Kliknij Dalej w formularzu, aby automatycznie rozpocząć proces rozpakowywania i instalacji. Click Next on the form to automatically start the unpacking and installation processes.

Kliknij, aby przejść do następnej stronyaby przejść do następnej strony instrukcji instalacji.

Kody pełnego okresu licencyjnego zostaną wysłane tylko do kwalifikujących się * pobierających po weryfikacji uprawnień.

Proszę być cierpliwym. Proces weryfikacji jest przeprowadzany nie tylko przez komputer, ale także ręcznie przez prawdziwych ludzi. Ze względu na normalne godziny pracy biura, międzynarodowe różnice czasu i obciążenie pracą może to potrwać do 24 godzin.

Przypomina się potencjalnym użytkownikom, że licencje na obsługę tych programów i baz danych są dostarczane i są sponsorowane do wyłącznego użytku CHŁODNICTWA i WYKONAWCÓW A/C* którzy są obecnymi lub zamierzającymi klientami Embraco i którzy znajdują się na kontynencie europejskim.